Skip to content

Hiszpański

z Olą

Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

Opinie

hiszpanskizola_grafika6

Ola jest najlepszą nauczycielką jaką znam, lekcje z nią są samą przyjemnością. Ma ogromne poczucie humoru, które wykorzystuje podczas swoich lekcji. Polecam każdemu kto chciałby się nauczyć języka lub chce kontynuować swoją przygodę z językiem hiszpańskim, będziecie MEGA zadowoleni.

Julka

hiszpanskizola_grafika6

Hiszpańskiego zaczęłam się uczyć jako osoba dorosła w związku z wakacyjnymi podróżami. Dzięki Oli poznaję nie tylko język z podręczników, ale też wyrażenia potoczne, obyczaje i kulturę. Nic nie jest w stanie zastąpić lekcji z kimś, kto zna mentalność Hiszpanów. Już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu, by sprawdzić wiedzę zdobytą na lekcjach hiszpańskiego z Olą.

Gosia

hiszpanskizola_grafika6
hiszpanskizola_grafika6

Zajęcia z Olą wypełnione są po brzegi użytecznym słownictwem i potocznymi zwrotami. Pozytywna atmosfera jeszcze bardziej motywuje do nauki. Aktualna tematyka treści i wpleciona gramatyka tworzą super zbalansowany program kursu. Moje oczekiwania spełnione w 100%.

Ania

hiszpanskizola_grafika6

Nauka z Olą jest po prostu przyjemnością. Prócz mnóstwa ciekawostek i przydatnych uwag z życia w krajach hiszpańskojęzycznych, przekazuje przede wszystkim wiedzę w naprawdę przystępny sposób. Na zajęciach jest wszystko: słownictwo, gramatyka, słuchanie, czytanie, pisanie i najważniejsze, czyli mówienie. Ola bardzo motywuje i zachęca na lekcjach do rozmowy, co w nauce tego, jak i każdego języka jest podstawą 🙂

Magda

Na zajęciach z Olą panuje MEGA miła atmosfera, można na spokojnie porozmawiać (oczywiście po hiszpańsku) na wiele tematów i liczyć na bardzo wysoki poziom przekazywania wiedzy. Ola jest osobą bardzo wyrozumiałą i pozytywną, lekcje z nią na pewno nigdy nie są nudne! Ma naprawdę dużą wiedzę w zakresie hiszpańskiego szkolnego, ale również uczysz tzw. potocznego hiszpańskiego (jakim rodowici Hiszpanie się porozumiewają – jakieś ciekawe zwroty, słówka, powiedzonka). Bardzo lubię na zajęciach z Olą to, że to nie jest jak w szkole sztywna lekcja uczeń-nauczyciel, tylko sprawia że czuje się jakbym spotkała się z koleżanką na herbatkę i wyciągała z tego spotkania nową wiedzę. Bardzo polecam i lekcje i instagrama @hiszpanski_z_ola!!! Najlepsza nauczycielka hiszpańskiego jaką poznałam!

Olga

hiszpanskizola_grafika6

Zajęcia z Olą są najlepszą rzeczą jaką przytrafiła mi się w tym roku przemiła atmosfera, Ola doskonale dobiera materiały do mojego poziomu i zainteresowań, ćwiczymy wszystkie elementy hiszpańskiego (słuchanie, mówienie, gramę). Mam poczucie, że zrobiłam niesamowity postęp w bardzo krótkim czasie. Nauka stała się prawdziwą przyjemnością – zawsze bardzo się cieszę na kolejne zajęcia i nie mogę się ich doczekać.

Marta

hiszpanskizola_grafika6

Kurs z Olą, jego format i sposób prowadzenia, bardzo mi odpowiada. Jest skrojony do moich potrzeb i upodobań. Omawiamy zagadnienia, które mnie interesują. Materiały dostaję 2 dni przed lekcją, więc wiem dokładnie, co będziemy robić na lekcji. Rozwijam wszystkie umiejętności: mówienie, pisanie, słuchanie, czytanie. Ola nie ustaje w motywowaniu mnie do nauki. Z prawdziwą przyjemnością uczestniczę w zajęciach i nie mogę się ich doczekać.

Dorota

hiszpanskizola_grafika6

Lekcje hiszpańskiego z Olą to sama przyjemność, taka terapia po całym dniu pracy. Zaczęłam się uczyć wyłącznie dla siebie, tak po prostu. Jestem mega pozytywnie zadowolona bo zajęcia są naprawdę super. Ola tłumaczy gramatykę w sposób jasny i klarowny. Na lekcjach nie ma nudy, jest duże urozmaicenie. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze, z uśmiechem i dużą ilością humoru. Gdyby wszystkie zajęcia z języków obcych w szkołach były tak prowadzone bylibyśmy narodem poliglotów.

Kasia W

hiszpanskizola_grafika6

Lekcje z Olą to idealne połączenie nauki i rozrywki – nikt inny w tak przystępny i żartobliwy sposób nie wytłumaczy wam zwrotów czy zagadnień gramatycznych. Dużym plusem jest różnorodna forma zajęć – gramatyka, rozmowa na podstawie wysłuchanego filmu, podcastu albo artykułu.

Ola