Skip to content

Hiszpański

z Olą

Menu
Cart
Your cart is empty. Go to Shop

Hola a todos

Jestem Ola, co po hiszpańsku znaczy fala,
i uczę hiszpańskiego w internetach.

hiszpanskizola_zdj10

Moja przygoda zaczęła się…

Moja przygoda zaczęła się dość niewinnie bo od serialu Zbuntowany Anioł, a potem piosenek Carlosa Santany. Miałam wtedy jeszcze mleczne zęby więc musiałam być bardzo mała, ale pamiętam, że na moim biurku leżało parę zeszytów z „profesjonalnie” spisaną transkrypcją serialowych dialogów i utworów hiszpańskojęzycznych wokalistów. 

Widząc moje zaangażowanie, mama zapisała mnie do szkoły językowej i tak to się jakoś potoczyło, że po ukończonych studiach filologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiach tłumaczeniowych w Hiszpanii stałam się nauczycielką.

Uczę hiszpańskiego od 7 lat, a doświadczenia nabyłam pracując w szkołach językowych, korporacjach, prowadząc kursy biznesowe oraz lekcje prywatne i grupowe.

hiszpanskizola_grafika8

Prywatnie jestem mamą bardzo wesołego psiaka Pawła oraz żoną równie wesołego Kacpra. Kocham książki do tego stopnia, że każdą wolną chwilę spędzam w księgarniach. Tak samo jak książki uwielbiam zwierzęta i podróże. Ostatnio nawet bawię się w ogrodniczkę. Moim marzeniem jest posiadanie ogromnej oranżerii i biblioteki dużej jak stąd do nieba.

Jak jest po hiszpańsku fala?
Widzisz jaka nauka ze mną

jest prosta!

hiszpanskizola_grafika2